Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad Edge E520 ThinkVantage Fingerprint Software 5.8.

Lenovo ThinkPad Edge E520 ThinkVantage Fingerprint Software 5.8. to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Lenovo.

Liczba pobrań: 101
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 83f506ww_32.exe
Lenovo ThinkPad Edge E520 ThinkVantage Fingerprint Software 5.8. są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Lenovo.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Lenovo ThinkPad Edge E520 ThinkVantage Fingerprint Software 5.8., warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Lenovo ThinkPad Edge 14 AMD Display Driver 8.722.0.0 for Windows lub Panasonic KX-MB3010CX Multi-Function Station Device Monitor Util. Lenovo ThinkPad Edge E520 ThinkVantage Fingerprint Software 5.8. to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.