Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gestor GT 1.32 HF2

Gestor GT to aplikacja służąca do budowania relacji z klientem. Twórcą aplikacji jest InsERT.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 844
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: InsERT
Rozmiar: 371.59 MB
Nazwa pliku: InsERT_GT_Ulepsz_1_32_HF2...

[inne wersje programu Gestor GT]
Gestor GT to program, którego zadaniem jest budowanie trwałych relacji z klientami. Aplikacja wspiera różnego rodzaju działania handlowe i marketingowe, zapewniając wydajność i komfort pracy. Jego wszechstronność i możliwość dostosowania do własnych potrzeb sprawiają, że można go wykorzystywać w firmach o różnych profilach.

Gestor GT3 pozwala na wygodne gromadzenie i prezentowanie danych o klientach. Dużym plusem jest możliwość wygodnego wyselekcjonowania grupy docelowej. Wbudowany moduł poczty elektronicznej pozwoli nam w łatwy sposób tworzyć wiadomości zbiorcze (mailingi) Aplikacja charakteryzuje się łatwą obsługą. Twórca tego tytułu jest InsERT.

W tej wersji:

- w wiadomościach dodano funkcję "pokaż konwersację" umożliwiającą prześledzenie wszystkich wiadomości w danej korespondencji.

- do bazy danych programu dodano widoki, dzięki którym łatwiejsze będzie umieszczanie na wydrukach informacji przechowywanych w rozszerzonych polach własnych. Widoki zwracają wszystkie kolumny ze złączenia tabeli obiektu z tabelą pw_Dane. Lista widoków: - vwPolaWlasne_Zlecenie - vwPolaWlasne_Zadanie (zadania, spotkania, telefony) - vwPolaWlasne_Towar - vwPolaWlasne_SzansaSprzedazy - vwPolaWlasne_Pozycja (pozycje dokumentów) - vwPolaWlasne_Kontrahent - vwPolaWlasne_Finanse (kasowe, bankowe, rozrachunki) - vwPolaWlasne_Dokument

- na liście alarmów dodano kolumnę "Dotyczy" z uczestnikami działania, dla którego został ustawiony alarm.

- i inne
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.