Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Razer Game Booster 3.6.0 Beta

Game Booster to program przeznaczony do optymalizacji systemu operacyjnego przeznaczonego do uruchamiania wymagających gier.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 505
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor:
Rozmiar: 17.73 MB
Nazwa pliku: Game_Booster_v3.6.0.exe

[inne wersje programu Razer Game Booster]
Game Booster to program przeznaczony do optymalizacji systemu operacyjnego pod kątem gier wideo. Działanie Game Boostera polega na wyłączeniu przed uruchomieniem gry działających w tle procesów systemowych, wyczyszczeniu pamięci RAM oraz zwiększeniu wydajności procesora. Po zakończeniu zabawy wystarczy kolejne kliknięcie, by wszystkie ustawienia wróciły do stanu przed wyłączeniem. Listę wyłączanych usług i procesów można edytować – uzupełniać o nowe wpisy, czy eliminować te, które nie powinny być wyłączane.

Game Booster wyposażony został także w funkcję defragmentacjai. Jej działanie polega na optymalizacji ułożenia plików startowych gier co pozwala na szybsze ich uruchamianie. Wydanie oznaczone numerem 3 współpracuje z PunkBuster, Cheating-Death, VAC, a także innymi zabezpieczeniami przeciwko oszustom. Kolejna wersja programu przynosi poprawki funkcjonalności i likwidację zauważonych bugów.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.