Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Dell Alienware Area-51 ALX PLDS DH-16A6S Firmware YD12 for Windo

Dell Alienware Area-51 ALX PLDS DH-16A6S Firmware YD12 for Windo jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy PLDS.

Liczba pobrań: 204
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: PLDS
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: HA6NYD12.zip
Dell Alienware Area-51 ALX PLDS DH-16A6S Firmware YD12 for Windo to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma PLDS.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Dell Alienware Area-51 ALX PLDS DH-16A6S Firmware YD12 for Windo, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Sony Vaio VPCZ11PGX/X WebCam Companion Application 3.0.21.278 fo czy Microsoft Wired Keyboard 400 Driver 9.3.139.0 for Windows 7 x64. Kod programu Dell Alienware Area-51 ALX PLDS DH-16A6S Firmware YD12 for Windo został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.