Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

AOpen AK72 VIA Audio Driver 2.20a

AOpen AK72 VIA Audio Driver 2.20a to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma VIA.

Liczba pobrań: 298
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: VIA
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 2.20a.exe
AOpen AK72 VIA Audio Driver 2.20a jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma VIA.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

AOpen AK72 VIA Audio Driver 2.20a to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby MSI 890FXA-GD70 BIOS 1.15, czy ASUS S56CM BIOS Flash Utility 2.41.1 for Windows 8 x64. AOpen AK72 VIA Audio Driver 2.20a to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.