Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad T510 Qualcomm WWAN Driver 1.1.250

Lenovo ThinkPad T510 Qualcomm WWAN Driver 1.1.250 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Qualcomm.

Liczba pobrań: 520
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Qualcomm
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 7xwc48ww.exe
Lenovo ThinkPad T510 Qualcomm WWAN Driver 1.1.250 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Qualcomm.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Lenovo ThinkPad T510i Monitor INF File Tool 4.38 i Toshiba Satellite L775 Eco Utility 1.2.24.64 for Windows 7 x64. Lenovo ThinkPad T510 Qualcomm WWAN Driver 1.1.250 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.