Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-Q35M-S2 (rev. 1.x) Intel SATA Preinstall Driver 8.9.

Gigabyte GA-Q35M-S2 (rev. 1.x) Intel SATA Preinstall Driver 8.9. to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Liczba pobrań: 306
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_intel_...
Gigabyte GA-Q35M-S2 (rev. 1.x) Intel SATA Preinstall Driver 8.9. jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Intel.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-Q35M-S2 (rev. 1.x) Intel SATA Preinstall Driver 8.9., posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Philips 46PFL7705D/F7 LCD TV Firmware 140.047.000 czy Toshiba Satellite Pro S500 O2Micro Card Reader Driver 1.1.4.207 . Programiści Intel zadbali, by Gigabyte GA-Q35M-S2 (rev. 1.x) Intel SATA Preinstall Driver 8.9. były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.