Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Dell Dimension 9150 Ageia PhysX Driver 2.6.2

Dell Dimension 9150 Ageia PhysX Driver 2.6.2 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki OTHERS.

Liczba pobrań: 521
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: OTHERS
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: R140991.EXE
Dell Dimension 9150 Ageia PhysX Driver 2.6.2 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma OTHERS.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sony Vaio VPCZ13AHX TouchPad Settings Utility 1.0 i HP Pavilion HDX9319TX AuthenTec AES2501 Fingerprint Sensor Drive. Dell Dimension 9150 Ageia PhysX Driver 2.6.2 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.