Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Password Safe 3.31

Password Safe to wirtualny sejf do przechowywania ważnych danych. Mogą być to numery PIN kart kredytowych, hasła dostępu, itp.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 579
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor: passwordsafe.sourceforge.net
Rozmiar: 13.26 MB
Nazwa pliku: pwsafe-3.31.exe

[inne wersje programu Password Safe]
Password Safe to aplikacja, która zastąpi nam żółte karteczki do zapisywania ważnych danych. Nie jest to z pewnością najlepszy sposób na gromadzenie poufnych informacji. Hasła dostępu oraz numery PIN należy przechowywać w sejfie. Może być nim Password Safe, czyli program-repozytorium dla najpilniej strzeżonych danych. Dostęp do niego zabezpieczony jest hasłem (tzw. Master Password), które ustalasz w momencie tworzenia bazy danych. Nie martw się, jeśli nie potrafisz wymyślić na poczekaniu hasła dla nowej usługi. Pomoże ci w tym wbudowany do aplikacji Safe generator haseł. Co ciekawe, wszystkie poufne dane możesz trzymać w pojedynczej bazie danych lub w oddzielnych repozytoriach. To jeszcze bardziej zwiększa ich bezpieczeństwo.

Password Safe to rozwiązanie, które przyda się każdemu. Dodatkową korzyścią z jego stosowania jest fakt, że mamy pod ręką wszystkie ważne informacje. W tym wydaniu aplikacji wprowadzono poprawki techniczne.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.