Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ASRock IMB-A160 Realtek LAN Driver 5790 for XP

ASRock IMB-A160 Realtek LAN Driver 5790 for XP to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma REALTEK.

Liczba pobrań: 86
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: REALTEK
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Realtek_XP64_XP5790.zip
ASRock IMB-A160 Realtek LAN Driver 5790 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy REALTEK.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

ASRock IMB-A160 Realtek LAN Driver 5790 for XP jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby MSI Wind Top AP2021 AverMedia TV-Tuner Driver 2.3.64.18 for Wind czy Acer Aspire 8935G AverMedia TV Tuner Driver 1.0.x.61 for Windows. Programiści REALTEK zadbali, by ASRock IMB-A160 Realtek LAN Driver 5790 for XP były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.