Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Acer Aspire 8920G AverMedia TV Tuner Driver 1.1.x.30 for Windows

Acer Aspire 8920G AverMedia TV Tuner Driver 1.1.x.30 for Windows jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma AverMedia.

Liczba pobrań: 346
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AverMedia
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: TV20Tuner_AverMedia_1.1.x...
Acer Aspire 8920G AverMedia TV Tuner Driver 1.1.x.30 for Windows to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma AverMedia.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Acer Aspire 8920G AverMedia TV Tuner Driver 1.1.x.30 for Windows, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Gateway EC14 Atheros LAN Driver 1.0.0.5 for Windows 7 x64 czy Lenovo ThinkPad Edge E535 BIOS Update Utility 2.08 for Windows 8. Acer Aspire 8920G AverMedia TV Tuner Driver 1.1.x.30 for Windows poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.