Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Fujitsu LIFEBOOK A3040 AMD Processor Driver 1.2.2.2 for XP

Fujitsu LIFEBOOK A3040 AMD Processor Driver 1.2.2.2 for XP są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy AMD.

Liczba pobrań: 185
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: A3040_06SPR_PROCESSOR_AMD...
Fujitsu LIFEBOOK A3040 AMD Processor Driver 1.2.2.2 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Samsung PN58C6400TF Plasma TV Firmware 1035.0 i Philips SPC900NC/37 Webcam Driver R5b for XP. Aplikacja Fujitsu LIFEBOOK A3040 AMD Processor Driver 1.2.2.2 for XP może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.