Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ASUS K56CM BIOS 209

ASUS K56CM BIOS 209 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Asus.

Liczba pobrań: 852
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Asus
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: K56CMAS209.zip
ASUS K56CM BIOS 209 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Asus.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz ASUS K56CM BIOS 209, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Toshiba Satellite R830 O2Micro Smart Card Reader Driver 1.1.4.20 czy Dell OptiPlex 755 TEAC DV-28E-V Firmware R.AB. Programiści Asus zadbali, by ASUS K56CM BIOS 209 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.