Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Dell OptiPlex 990 BIOS A16

Dell OptiPlex 990 BIOS A16 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Dell.

Liczba pobrań: 571
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Dell
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: O990-A16.exe
Dell OptiPlex 990 BIOS A16 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Dell.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Dell OptiPlex 990 BIOS A16 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby HP 2000-2b49WM Wireless Button Driver 1.0.5.1 for Windows 8 czy MSI Wind Top AE2712 AverMedia TV-Tuner Driver 2.3.64.23 for Wind. Kod programu Dell OptiPlex 990 BIOS A16 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.