Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-73UM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA AHCI Preinstall Driv

Gigabyte GA-73UM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA AHCI Preinstall Driv są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Nvidia.

Liczba pobrań: 72
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Nvidia
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_ahci_n...
Gigabyte GA-73UM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA AHCI Preinstall Driv to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Nvidia.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-73UM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA AHCI Preinstall Driv, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Toshiba Satellite P850 Intel MEI Driver 8.0.3.1427 for Windows 7 czy Gigabyte GA-EP45-UD3R (rev. 1.1) Realtek Audio Driver 5.10.0.664. Aplikacja Gigabyte GA-73UM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA AHCI Preinstall Driv może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.