Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Abit Fatal1ty F-I90HD Realtek HD Audio Driver 1.90

Abit Fatal1ty F-I90HD Realtek HD Audio Driver 1.90 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki REALTEK.

Liczba pobrań: 723
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: REALTEK
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: r190.zip
Abit Fatal1ty F-I90HD Realtek HD Audio Driver 1.90 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki REALTEK.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Abit Fatal1ty F-I90HD Realtek HD Audio Driver 1.90, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Gateway M255 Intel Graphics Driver 7.14.10.1147 for Vista lub Sager NP5690 Realtek Audio Driver 3.44 for 2000/XP. Abit Fatal1ty F-I90HD Realtek HD Audio Driver 1.90 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.