Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Albatron PX925XE Pro-R Broadcom LAN Driver 7.80

Albatron PX925XE Pro-R Broadcom LAN Driver 7.80 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Broadcom.

Liczba pobrań: 71
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Broadcom
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb5CDriver5CLAN5CBroadcom...
Albatron PX925XE Pro-R Broadcom LAN Driver 7.80 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Broadcom.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Panasonic WJ-HD616 Digital Video Recorder Firmware (CN) 2.40 i Sony Vaio VPCZ21TGX Synaptics Pointing Device Driver 16.2.16.2 f. Albatron PX925XE Pro-R Broadcom LAN Driver 7.80 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.