Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gateway M210 Texas Instruments Card Reader Driver 1.0.1.8 for XP

Gateway M210 Texas Instruments Card Reader Driver 1.0.1.8 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Texas Instruments.

Liczba pobrań: 267
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Texas Instruments
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: CardReader_TI_1.0.1.8_XPx...
Gateway M210 Texas Instruments Card Reader Driver 1.0.1.8 for XP to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Texas Instruments.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Samsung UN60ES7500F LED TV Firmware 1046.2 i Panasonic WV-NW502S Network Camera Firmware (CN) 1.66. Aplikacja Gateway M210 Texas Instruments Card Reader Driver 1.0.1.8 for XP może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.