Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-73UM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Driv

Gigabyte GA-73UM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Driv jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Nvidia.

Liczba pobrań: 67
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Nvidia
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_raid_n...

[inne wersje programu Gigabyte GA-73UM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Driv]
Gigabyte GA-73UM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Driv to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Nvidia.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-73UM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Driv, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Lenovo ThinkPad T520i Intel LAN Driver 11.15.16.0 czy Ralink RT61 Wireless Card V2 Driver 2.1.5.0 for Vista. Gigabyte GA-73UM-S2H (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Driv to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.