Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-880GA-UD3H (rev. 3.0) AMD SATA RAID/AHCI Preinstall

Gigabyte GA-880GA-UD3H (rev. 3.0) AMD SATA RAID/AHCI Preinstall to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma AMD.

Liczba pobrań: 233
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_amd_sa...
Gigabyte GA-880GA-UD3H (rev. 3.0) AMD SATA RAID/AHCI Preinstall to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy AMD.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-880GA-UD3H (rev. 3.0) AMD SATA RAID/AHCI Preinstall , posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Gigabyte GA-945GM-DS2 (rev. 2.0) Realtek LAN Driver 5.792.1208.2 czy Toshiba Satellite Pro L500D Realtek Card Reader Driver 6.0.6000.. Gigabyte GA-880GA-UD3H (rev. 3.0) AMD SATA RAID/AHCI Preinstall to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.