Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Foxconn A7GMP-S Realtek Audio Driver 2.02

Foxconn A7GMP-S Realtek Audio Driver 2.02 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki REALTEK.

Liczba pobrań: 74
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: REALTEK
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: HDA-2.02.zip
Foxconn A7GMP-S Realtek Audio Driver 2.02 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy REALTEK.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Foxconn A7GMP-S Realtek Audio Driver 2.02, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Philips 150S7FB/27 Monitor Driver 2.0 for Vista czy MSI B75A-G41 Intel RST Driver 11.5.4.1001 for Windows 7/Windows . Programiści REALTEK zadbali, by Foxconn A7GMP-S Realtek Audio Driver 2.02 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.