Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

NVIDIA Quadro/Tesla Graphics Driver 307.74 for XP

NVIDIA Quadro/Tesla Graphics Driver 307.74 for XP jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma NVIDIA.

Liczba pobrań: 227
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: NVIDIA
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 307.74-quadro-tesla-winxp...
NVIDIA Quadro/Tesla Graphics Driver 307.74 for XP są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy NVIDIA.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

NVIDIA Quadro/Tesla Graphics Driver 307.74 for XP jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Toshiba Satellite L750D Hardware Setup Tool 4.9.1.0 for Windows czy Sony Vaio VPCZ11SGX Synaptics TouchPad Driver 14.0.16.0 for Wind. Programiści NVIDIA zadbali, by NVIDIA Quadro/Tesla Graphics Driver 307.74 for XP były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.