Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte G1.Sniper 3 (rev. 1.0) Marvell SATA/RAID Preinstall Dri

Gigabyte G1.Sniper 3 (rev. 1.0) Marvell SATA/RAID Preinstall Dri to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Others.

Liczba pobrań: 80
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Others
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_marvell_bootdis...
Gigabyte G1.Sniper 3 (rev. 1.0) Marvell SATA/RAID Preinstall Dri jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Others.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte G1.Sniper 3 (rev. 1.0) Marvell SATA/RAID Preinstall Dri, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Sony Vaio VPCZ12CGX SmartWi Connection Utility 1.0.0.12220 for W czy Brother MFC-7860DW Printer Driver / Software B1. Gigabyte G1.Sniper 3 (rev. 1.0) Marvell SATA/RAID Preinstall Dri poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.