Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-A75-UD4H (rev. 1.0) BIOS F5

Gigabyte GA-A75-UD4H (rev. 1.0) BIOS F5 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Gigabyte.

Liczba pobrań: 281
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Gigabyte
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_bios_ga-a75-ud4h_f5.ex...
Gigabyte GA-A75-UD4H (rev. 1.0) BIOS F5 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Gigabyte.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-A75-UD4H (rev. 1.0) BIOS F5, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Gigabyte GA-Z68X-UD4-B3 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Dr czy Dell Inspiron 560s TSST TS-H653J Firmware D200. Gigabyte GA-A75-UD4H (rev. 1.0) BIOS F5 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.