Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Google Drive 1.9.4536

Google Drive to wirtualny dysk internetowy. Może posłużyć zarówno do pracy i dzielenia się plikami z innymi, jak też przechowywania danych.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 487
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Google Inc.
Rozmiar: 31.13 MB
Nazwa pliku: gsync_1.9.4536.msi

[inne wersje programu Google Drive]
Google Drive to odpowiedź internetowego giganta na Dropbox i inne aplikacje do przechowywania danych w systemie chmury. Zastępuje ona zarazem Dokumenty Google. Dostajemy tu 5 GB miejsca na wirtualnym dysku w sieci, możemy błyskawicznie tworzyć nowe dokumenty, arkusze kalkulacyjne i prezentacje, czy też pracować nad tym samym dokumentem jednocześnie z innymi osobami. Każda wprowadzona zmiana jest od razu widoczna. To także dobre rozwiązanie, aby trzymać kopie zapasowe ważnych danych.

Google Drive związane jest z innymi usługami producenta. Wystarczy z Gmaila wysłać link do Dysku Google, a wszyscy automatycznie będą mieć dostęp do tego samego pliku w tej samej wersji, a filmy i zdjęcia na Dysku Google są od razu dostępne w Google+. Wystarczy jedno kliknięcie, aby z podzielić się nimi z kręgami. Oprócz wersji darmowej można wykupić abonament zwiększający ilość miejsca na wirtualnym dysku do 25 GB.

UWAGA

Aby skorzystać z wirtualnego dysku, musimy założyć najpierw konto - rejestracja jest darmowa.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.