Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad R61e Conexant Audio Driver 4.18.0.0 for XP/Vista

Lenovo ThinkPad R61e Conexant Audio Driver 4.18.0.0 for XP/Vista jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Conexant.

Liczba pobrań: 633
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Conexant
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 7oa111ww.exe
Lenovo ThinkPad R61e Conexant Audio Driver 4.18.0.0 for XP/Vista to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Conexant.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Lenovo ThinkPad R61e Conexant Audio Driver 4.18.0.0 for XP/Vista, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Lenovo ThinkPad T420i NVIDIA/Intel Graphics Driver 9.18.13.1100/ czy Lenovo ThinkPad T500 Intel Chipset Software 8.7.0.1007 for XP/Vi. Programiści Conexant zadbali, by Lenovo ThinkPad R61e Conexant Audio Driver 4.18.0.0 for XP/Vista były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.