Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Albatron PX915PC Pro-G BIOS 1.37a(BETA)

Albatron PX915PC Pro-G BIOS 1.37a(BETA) jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Albatron.

Liczba pobrań: 163
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Albatron
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: BIOS5CIntel5CPX915G_P_Ser...
Albatron PX915PC Pro-G BIOS 1.37a(BETA) to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Albatron.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Albatron PX915PC Pro-G BIOS 1.37a(BETA), posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Gigabyte GA-F2A75M-D3H (rev. 1.0) AMD RAID Preinstall Driver 3.3 czy Dell Inspiron 537 PLDS DH-16AAS Firmware JD12. Albatron PX915PC Pro-G BIOS 1.37a(BETA) poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.