Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ASRock H61M-DGS Intel Rapid Start Utility 1.0.6 Beta for Windows

ASRock H61M-DGS Intel Rapid Start Utility 1.0.6 Beta for Windows to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Liczba pobrań: 102
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: RapidStartv1.0.6.zip
ASRock H61M-DGS Intel Rapid Start Utility 1.0.6 Beta for Windows to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz ASRock H61M-DGS Intel Rapid Start Utility 1.0.6 Beta for Windows, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Samsung UN60ES7100F LED TV Firmware 1026.1 czy Gigabyte GA-EP45-UD3L (rev. 1.1) Microsoft UAA Driver 5.10.0.501. ASRock H61M-DGS Intel Rapid Start Utility 1.0.6 Beta for Windows poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.