Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Punkt Skupu 6.0.6

Punkt Skupu jest aplikacją przeznaczoną dla wszelakich punktów skupu surowców wtórnych. Zapewnia wszechstronną obsługę tego rodzaju działalności.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 166
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: ITOpen Software
Rozmiar: 3.89 MB
Nazwa pliku: punkt_skupu_instalator_6....

[inne wersje programu Punkt Skupu]
Punkt Skupu jest aplikacją przeznaczoną dla wszelakich punktów skupu surowców wtórnych (złom, miedź, aluminium). Powstała ona w celu jak najlepszego ułatwienia pracy osobom prowadzącym tego typu placówki i jest kompletnym narzędziem do tego celu. Punkt Skupu pozwala w łatwy i szybki sposób wprowadzać nowe dane do ewidencji, wystawiać formularze przyjęcia odpadów i surowców wtórnych, a także gromadzić dane stałych kontrahentów w bazie danych. We wszystkich przypadkach otrzymujemy możliwość wygodnego posortowania danych według wybranych parametrów – nazwa/nazwisko, numer NIP, itp.

Punkt Skupu przyda się także w firmie posiadającej kilka placówek – program pracuje w sieci i umożliwia prowadzenie wspólnych baz klientów, magazynów i ewidencji. Mamy tu także możliwość wystawiania rachunków i faktur – VAT, KP/KW.

W tej wersji...

Dodano:

- możliwość ukrywania kodów w Katalogu odpadów - funkcja przyda się, gdy dany pod-kod już nie jest w użyciu, a nie można już zmienić jego kwalifikacji.

- program zapamiętuje ostatni wybór rodzaju dokumentu w Bazie klientów - nie trzeba go wybierać za każdym razem, jeżeli dany rodzaj często się powtarza, np. dowód osobisty.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.