Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Sager NP5791 BlueSoleil Bluetooth Driver 3.2.2.6 for Vista

Sager NP5791 BlueSoleil Bluetooth Driver 3.2.2.6 for Vista to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy BlueSoleil.

Liczba pobrań: 188
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: BlueSoleil
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 08BluetoothV_M570RU.exe
Sager NP5791 BlueSoleil Bluetooth Driver 3.2.2.6 for Vista jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki BlueSoleil.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Sager NP5791 BlueSoleil Bluetooth Driver 3.2.2.6 for Vista to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Acer Aspire M5-481T Broadcom LAN Driver 15.0.0.6 for Windows 7 x, czy Dell Inspiron 560 TSST TS-H653J Firmware D200. Aplikacja Sager NP5791 BlueSoleil Bluetooth Driver 3.2.2.6 for Vista może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.