Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

PENTAX K-5IIs Digital Camera Firmware 1.03

PENTAX K-5IIs Digital Camera Firmware 1.03 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Pentax.

Liczba pobrań: 101
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Pentax
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: k5_2s103.EXE
PENTAX K-5IIs Digital Camera Firmware 1.03 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Pentax.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

W naszej bazie, oprócz PENTAX K-5IIs Digital Camera Firmware 1.03, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. HP 2000z-2a00 CTO Atheros Bluetooth Driver 7.4.0.120 for XP/Wind czy Gigabyte GA-P55A-UD3 (rev. 1.0) Realtek HD Audio Driver 5.10.0.6. PENTAX K-5IIs Digital Camera Firmware 1.03 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.