Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad T500 Power Manager Utility 6.40 for Vista/Window

Lenovo ThinkPad T500 Power Manager Utility 6.40 for Vista/Window to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Lenovo.

Liczba pobrań: 364
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: ghu405ww.exe
Lenovo ThinkPad T500 Power Manager Utility 6.40 for Vista/Window jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Lenovo.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Lenovo ThinkPad T500 Power Manager Utility 6.40 for Vista/Window, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. ECS B75H2-M3 (V1.0) BIOS 12/06/2012 czy Sharp DX-C311 Printer FAX Driver 1010A. Lenovo ThinkPad T500 Power Manager Utility 6.40 for Vista/Window to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.