Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Sapphire Mini PC EDGE-HD BIOS 041b

Sapphire Mini PC EDGE-HD BIOS 041b jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Sapphire.

Liczba pobrań: 344
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Sapphire
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 0401b_for_HD_N510_6344392...
Sapphire Mini PC EDGE-HD BIOS 041b jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Sapphire.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Sapphire Mini PC EDGE-HD BIOS 041b, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Sony Vaio VPCZ125GX/B Visual Communication Camera Driver 1.7.230 czy Gigabyte G1.Sniper 2 (rev. 1.0) Intel SATA Preinstall Driver 11.. Kod programu Sapphire Mini PC EDGE-HD BIOS 041b został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.