Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

CDBurnerXP 4.5.1.4003

CDBurnerXP Portable to darmowy program służący do zapisu płyt CD, DVD i Blu-ray. Niewiele różni się możliwościami od płatnych aplikacji tego typu.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 805
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Canneverbe Limited
Rozmiar: 5.26 MB
Nazwa pliku: cdbxp_setup_4.5.1.4003.ex...

[inne wersje programu CDBurnerXP]
CDBurnerXP to darmowy program służący do zapisu płyt CD, DVD i Blu-ray, oferujący większość opcji dostępnych w płatnych, wyspecjalizowanych narzędziach zajmujących czołowe miejsca na rynku. Obsługa programu jest stosunkowo prosta, wystarczy kilka kliknięć myszą, aby rozpocząć zapis płyty. Aplikacja wspiera technologię BURN-PROOF oraz umożliwia nagrywanie płyt w locie (bez konieczności tworzenia ich obrazu na dysku). CDBurnerXP posiada wielojęzyczny interfejs. W najnowszej wersji dodano kilka nowych funkcji oraz usprawniono już istniejące. Zlikwidowano również zauważone bugi.

CDBurnerXP posiada również mnóstwo opcji dodatkowych, do których należy rippowanie płyt audio CD i zapis ich w formacie WAV, MP3, WMA oraz Ogg Vorbis oraz możliwość tworzenia obrazów ISO (także konwersja obrazów BIN i NRG do ISO). Nagrane krążki są zgodne z ISO9660 oraz Joliet. Aplikacja pozwala tez zweryfikować nagrane dane z oryginałem.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.