Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-H61-S3 (rev. 2.0) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall D

Gigabyte GA-H61-S3 (rev. 2.0) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall D to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Intel.

Liczba pobrań: 184
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_intel_...
Gigabyte GA-H61-S3 (rev. 2.0) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall D są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Gigabyte GA-H61-S3 (rev. 2.0) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall D, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Toshiba Satellite Pro L770 Intel MEI Driver 7.0.2.1164 for Windo lub MSI P67A-GD80 (B3) Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6782. Gigabyte GA-H61-S3 (rev. 2.0) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall D poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.