Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-Q77M-D2H (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac

Gigabyte GA-Q77M-D2H (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Liczba pobrań: 67
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_intel_me_7serie...

[inne wersje programu Gigabyte GA-Q77M-D2H (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac]
Gigabyte GA-Q77M-D2H (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Intel.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Gigabyte GA-Q77M-D2H (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania HP 2000-2a28CA Realtek LAN Driver 8.2.612.2012 for Windows 8 lub Gigabyte GA-EP35C-DS3R (rev. 2.1) Intel SATA RAID/AHCI Driver 8.. Aplikacja Gigabyte GA-Q77M-D2H (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.