Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Panasonic KX-MC6020AG Multi-Function Station Utility/Driver (ES)

Panasonic KX-MC6020AG Multi-Function Station Utility/Driver (ES) są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Panasonic.

Liczba pobrań: 195
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Panasonic
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: MFS60_123_Win8_SPA.exe
Panasonic KX-MC6020AG Multi-Function Station Utility/Driver (ES) jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Panasonic.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Panasonic KX-MC6020AG Multi-Function Station Utility/Driver (ES), warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Philips SA4020/37B MP3 Player Firmware 3.04 lub Lenovo ThinkPad Edge E220s Power Management Driver 1.66.0.21 for. Programiści Panasonic zadbali, by Panasonic KX-MC6020AG Multi-Function Station Utility/Driver (ES) były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.