Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad Edge E435 Synaptics UltraNav Driver 16.2.9.3 for

Lenovo ThinkPad Edge E435 Synaptics UltraNav Driver 16.2.9.3 for jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Synaptics.

Liczba pobrań: 102
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Synaptics
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: h0gs06ww.exe
Lenovo ThinkPad Edge E435 Synaptics UltraNav Driver 16.2.9.3 for to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Synaptics.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Lenovo ThinkPad Edge E435 Synaptics UltraNav Driver 16.2.9.3 for, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Toshiba Satellite Pro C650D Conexant Audio Driver 3.80.0.0 for X czy Gigabyte GA-B75TN (rev. 1.1) BIOS F1. Lenovo ThinkPad Edge E435 Synaptics UltraNav Driver 16.2.9.3 for to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.