Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asus K53Z Notebook Elantech Touchpad Driver 8.0.5.1 for Windows

Asus K53Z Notebook Elantech Touchpad Driver 8.0.5.1 for Windows jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Asus.

Liczba pobrań: 124
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Asus
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Touchpad_Elantech_Win7_32...
Asus K53Z Notebook Elantech Touchpad Driver 8.0.5.1 for Windows jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Asus.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić MSI H61M-P21 (B3) Intel Chipset Driver 9.3.0.1021 i Sony Vaio VPCZ12HGX Intel Graphics Driver 6.14.10.5179 for XP. Asus K53Z Notebook Elantech Touchpad Driver 8.0.5.1 for Windows poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.