Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte Q1742F Notebook Intel Rapid Storage Technology Driver 1

Gigabyte Q1742F Notebook Intel Rapid Storage Technology Driver 1 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 61
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: nb-driver-q1542n-q1742f-q...
Gigabyte Q1742F Notebook Intel Rapid Storage Technology Driver 1 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte Q1742F Notebook Intel Rapid Storage Technology Driver 1, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Gateway MX3230 Texas Instruments Card Reader Driver 2.0.0.9 for czy EnGenius ESR-9753 Router Firmware 1.1.2. Gigabyte Q1742F Notebook Intel Rapid Storage Technology Driver 1 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.