Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Patriot SSD Firmware Updater 1.0

Patriot SSD Firmware Updater 1.0 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Patriot.

Liczba pobrań: 682
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Patriot
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Patriot_SSD_Updater.zip
Patriot SSD Firmware Updater 1.0 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Patriot.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

W naszej bazie, oprócz Patriot SSD Firmware Updater 1.0, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Toshiba Satellite P855 Media Controller Utility 1.0.87.5 for Win czy Sony Vaio VPCZ133GX/S SmartWi Connection Utility 1.0.0.12220. Aplikacja Patriot SSD Firmware Updater 1.0 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.