Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-EQ45M-S2 (rev. 2.0) BIOS FA

Gigabyte GA-EQ45M-S2 (rev. 2.0) BIOS FA to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Gigabyte.

Liczba pobrań: 264
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Gigabyte
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_bios_ga-eq45m...
Gigabyte GA-EQ45M-S2 (rev. 2.0) BIOS FA jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Gigabyte.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-EQ45M-S2 (rev. 2.0) BIOS FA, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Toshiba Satellite P755 HDD Protection Utility 2.2.1.13 for Windo czy Samsung UE37ES6300U SMART TV Firmware T-MST10PDEUC-1030.0. Aplikacja Gigabyte GA-EQ45M-S2 (rev. 2.0) BIOS FA może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.