Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-A75M-S2V (rev. 1.0) AMD RAID Preinstall Driver 3.3.1

Gigabyte GA-A75M-S2V (rev. 1.0) AMD RAID Preinstall Driver 3.3.1 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy AMD.

Liczba pobrań: 141
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_amd_sataraid_ra...

[inne wersje programu Gigabyte GA-A75M-S2V (rev. 1.0) AMD RAID Preinstall Driver 3.3.1]
Gigabyte GA-A75M-S2V (rev. 1.0) AMD RAID Preinstall Driver 3.3.1 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-A75M-S2V (rev. 1.0) AMD RAID Preinstall Driver 3.3.1, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Lenovo ThinkPad SL500 Intel WLAN Driver 12.4.0.21 for Vista czy Sony Vaio VPCZ137GX/B Firmware Extension Parser Device Driver 8.. Gigabyte GA-A75M-S2V (rev. 1.0) AMD RAID Preinstall Driver 3.3.1 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.