Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-B75TN (rev. 1.0) Realtek LAN Driver 8003 for Windows

Gigabyte GA-B75TN (rev. 1.0) Realtek LAN Driver 8003 for Windows to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy REALTEK.

Liczba pobrań: 314
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: REALTEK
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_lan_realtek_thi...
Gigabyte GA-B75TN (rev. 1.0) Realtek LAN Driver 8003 for Windows są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy REALTEK.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-B75TN (rev. 1.0) Realtek LAN Driver 8003 for Windows, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Dell Inspiron 519 AMD Radeon HD 3650 Graphics Driver 8.49 czy Samsung PN51E535A3F Plasma TV Firmware 1013.A. Gigabyte GA-B75TN (rev. 1.0) Realtek LAN Driver 8003 for Windows to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.