Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Creative Sound Blaster X-Fi Titanium Driver 2.17.0008C Beta for

Creative Sound Blaster X-Fi Titanium Driver 2.17.0008C Beta for to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy CREATIVE.

Liczba pobrań: 230
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: CREATIVE
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: XFTI_PCDRV_WIN8_BETA_US_2...
Creative Sound Blaster X-Fi Titanium Driver 2.17.0008C Beta for to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy CREATIVE.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Creative Sound Blaster X-Fi Titanium Driver 2.17.0008C Beta for jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Toshiba Satellite R830 Intel Display Driver 8.15.10.2353 for Win czy Gigabyte GA-EP45-UD3R (rev. 1.1) Microsoft UAA Driver 5.10.0.501. Programiści CREATIVE zadbali, by Creative Sound Blaster X-Fi Titanium Driver 2.17.0008C Beta for były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.