Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad T430s Ericsson Modem Firmware R3C18/R3C11 for Wi

Lenovo ThinkPad T430s Ericsson Modem Firmware R3C18/R3C11 for Wi jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Ericsson.

Liczba pobrań: 168
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Ericsson
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: g7wq12ww.exe
Lenovo ThinkPad T430s Ericsson Modem Firmware R3C18/R3C11 for Wi to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Ericsson.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Lenovo ThinkPad T430s Ericsson Modem Firmware R3C18/R3C11 for Wi, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów EVGA Classified SR-2 Realtek Audio Driver 2.70 x64 czy Panasonic WORKiO DP-C305 PCL Printer Driver (With Installer) 1.1. Lenovo ThinkPad T430s Ericsson Modem Firmware R3C18/R3C11 for Wi poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.