Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Punkt Skupu 6.0.2

Punkt Skupu jest aplikacją przeznaczoną dla wszelakich punktów skupu surowców wtórnych. Zapewnia wszechstronną obsługę tego rodzaju działalności.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 261
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: ITOpen Software
Rozmiar: 3.9 MB
Nazwa pliku: punkt_skupu_instalator_6....

[inne wersje programu Punkt Skupu]
Punkt Skupu jest aplikacją przeznaczoną dla wszelakich punktów skupu surowców wtórnych (złom, miedź, aluminium). Powstała ona w celu jak najlepszego ułatwienia pracy osobom prowadzącym tego typu placówki i jest kompletnym narzędziem do tego celu. Punkt Skupu pozwala w łatwy i szybki sposób wprowadzać nowe dane do ewidencji, wystawiać formularze przyjęcia odpadów i surowców wtórnych, a także gromadzić dane stałych kontrahentów w bazie danych. We wszystkich przypadkach otrzymujemy możliwość wygodnego posortowania danych według wybranych parametrów – nazwa/nazwisko, numer NIP, itp.

Punkt Skupu przyda się także w firmie posiadającej kilka placówek – program pracuje w sieci i umożliwia prowadzenie wspólnych baz klientów, magazynów i ewidencji. Mamy tu także możliwość wystawiania rachunków i faktur – VAT, KP/KW.

W tej wersji...

Dodano:

- funkcję ODZYSKU (sortowania) odpadów w oparciu o dokumenty przesunięć wewnątrzmagazynowych MM wraz z raportowaniem oraz uwzględnianiem na Kartach ewidencji odpadów. Funkcję odzysku można zakupić w ramach aktualizacji do wersji 6.

- możliwość wystawiania faktur liczonych od cen brutto także przy sprzedaży surowców wtórnych (osoby fizyczne).

- możliwość zmiany fontu Bazy klientów (opcje programu).

- wystawianie Faktury VAT bez ruchu magazynowego do dokumentu WZ. Umożliwia to korektę Faktury na podstawie protokołu odbioru (PZ) w przypadku wystąpienia różnic po zważeniu surowca u odbiorcy.

Zmieniono:

- opcje "ręcznej" modyfikacji stanu magazynowego przeniesiono do opcji programu (menu Opcje - Magazyn).

Poprawiono:

- wprowadzono wiele poprawek usprawniających działanie programu (m.in. funkcjonowanie cennika).
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.