Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Intel Management Engine Int

Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Intel Management Engine Int to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Intel.

Liczba pobrań: 65
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_intel_me_x79.ex...
Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Intel Management Engine Int jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Intel.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Intel Management Engine Int jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Sony Vaio VPCZ1190X NVIDIA Display Driver 8.16.11.8880 for Windo czy Sony Vaio VPCZ137GX/B Qualcomm Modem Driver 2.0.7.3. Kod programu Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Intel Management Engine Int został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.