Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Albatron PM845G Intel Application Accelerator Driver 2.2.0.2128

Albatron PM845G Intel Application Accelerator Driver 2.2.0.2128 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Intel.

Liczba pobrań: 90
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb5CDriver5CChipset5CInte...
Albatron PM845G Intel Application Accelerator Driver 2.2.0.2128 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Microsoft SideWinder X5 Mouse Driver 9.3.139.0 for Windows 8 i Toshiba Satellite P845 Atheros Bluetooth Driver 1.0.12 for Windo. Programiści Intel zadbali, by Albatron PM845G Intel Application Accelerator Driver 2.2.0.2128 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.