Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gateway 7500 Synaptics Touchpad Driver 7.8.6

Gateway 7500 Synaptics Touchpad Driver 7.8.6 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Synaptics.

Liczba pobrań: 84
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Synaptics
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: TouchPad_Synaptics_7.8.6_...
Gateway 7500 Synaptics Touchpad Driver 7.8.6 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Synaptics.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

W naszej bazie, oprócz Gateway 7500 Synaptics Touchpad Driver 7.8.6, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Creative Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Professional Serie czy Gigabyte GA-H77TN (rev. 1.1) Intel Graphics Driver 15.28.7.64.28. Aplikacja Gateway 7500 Synaptics Touchpad Driver 7.8.6 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.